E-shop


ANTIKVARIÁT / UČEBNICE VŠ A SKRIPTA

Řadit podle  
Výrobce  

ALGEBRA II - DETERMINANTY A LINEÁRNÍ ROVNICE
1964, DOBRÝ STAV, 46 STRAN UNIVERSITA
ALGEBRA II - DETERMINANTY A LINEÁRNÍ ROVNICE

naše cena 29 Kč

imgimg21


ANALYTICKÁ GEOMETRIE DÍL I.
1964, ZACHOVALÁ, 200 STRAN UNIVERSITA
ANALYTICKÁ GEOMETRIE DÍL I.

naše cena 69 Kč

imgimg21


ANGLIČTINA PŘEHLEDNÁ MLUVNICE
2007, 1.VYDÁNÍ, 384 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
ANGLIČTINA PŘEHLEDNÁ MLUVNICE
běžná cena 339 Kč

naše cena 229 Kč

imgimg21


ANGLIČTINA PRO POSLUCHAČE LESNICKÉ FAKULTY
1977, ZACHOVALÁ, 140 STRAN VŠZ BRNO - FAKULTA
ANGLIČTINA PRO POSLUCHAČE LESNICKÉ FAKULTY

naše cena 49 Kč

imgimg21


APLIKOVANÁ TEORIE CENY
1993, DOBRÝ STAV, 552 STRAN
APLIKOVANÁ TEORIE CENY

naše cena 299 Kč

imgimg21


BALKÓNY - BALKÓNY A LODŽIE V OBYTNÉ VÝSTAVBĚ
1964, 132 STRAN, 8 TABULEK, 316 OBRÁZKŮ, Z TOHO
BALKÓNY - BALKÓNY A LODŽIE V OBYTNÉ VÝSTAVBĚ

naše cena 139 Kč

imgimg21


BASIC PRO CHEMIKY
1991, 1.VYDÁNÍ, 376 STRAN, 47 OBRÁZKŮ, 4
BASIC PRO CHEMIKY

naše cena 199 Kč

imgimg21


BETON IV.
1982, DOBRÝ STAV, LIST 57-58 UVOLNĚNÝ, 230
BETON IV.

naše cena 69 Kč

imgimg21


BIBLIOPEDAGOGIKA
1989, 2.VYDÁNÍ, 134 STRAN, BROŽOVANÁ, ISBN
BIBLIOPEDAGOGIKA

naše cena 99 Kč

imgimg21


BYTOVÝ TEXTIL
1960, 1.VYDÁNÍ, ZACHOVALÁ, TENTO VÝTISK BEZ
BYTOVÝ TEXTIL

naše cena 299 Kč

imgimg21


COLLOQUIAL MONGOLIAN 1,2
2004, 424 + 62 STRAN - PAGES, JAKO NOVÁ - LIKE
COLLOQUIAL MONGOLIAN 1,2

naše cena 999 Kč

imgimg21


CONVERSATION FRANCAISE
1971, 1.VYDÁNÍ, 424 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ
CONVERSATION FRANCAISE

naše cena 99 Kč

imgimg21


CVIČENÍ Z CHEMIE
1989, VELMI DOBRÝ STAV, 150 STRAN VUT BRNO -
CVIČENÍ Z CHEMIE

naše cena 59 Kč

imgimg21


ČÁSTI A MECHANISMY STROJŮ I - ZÁSADY KONSTRUOVÁNÍ, SPOJE
1984, 320 STRAN, SKRIPTUM V PEVNÝCH DESKÁCH,
ČÁSTI A MECHANISMY STROJŮ I - ZÁSADY KONSTRUOVÁNÍ, SPOJE

naše cena 89 Kč

imgimg21


ČÁSTI A MECHANISMY STROJŮ II - HŘÍDELE, TRIBOLOGIE, LOŽISKA
1987, 215 STRAN, SKRIPTUM V PEVNÝCH DESKÁCH,
ČÁSTI A MECHANISMY STROJŮ II - HŘÍDELE, TRIBOLOGIE, LOŽISKA

naše cena 69 Kč

imgimg21


ČÍTANKA SVĚTOVÉ LITERATURY 1.DÍL
1997, 1.VYDÁNÍ, 264 STRAN, DOBRÝ STAV PROS
ČÍTANKA SVĚTOVÉ LITERATURY 1.DÍL

naše cena 69 Kč

imgimg21


DATABÁZOVÝ SYSTÉM DBASE III PLUS - DBASE IV
1990, ZACHOVALÁ, 230 STRAN VUT BRNO - OVC VUT
DATABÁZOVÝ SYSTÉM DBASE III PLUS - DBASE IV

naše cena 69 Kč

imgimg21


DIDAKTIKA PRACOVNÍHO VYUČOVÁNÍ (TECH.PRACÍ) V 1.-4.ROČ.ZŠ
1984, VELMI DOBRÝ STAV, 132 STRAN UNIVERZITA
DIDAKTIKA PRACOVNÍHO VYUČOVÁNÍ (TECH.PRACÍ) V 1.-4.ROČ.ZŠ

naše cena 49 Kč

imgimg21


DIE VERWANDLUNG + CD - NIVEAU 3 B1 - LESEN UND ÜBEN
2003, DOBRÝ STAV - GUTER ZUSTAND, 96 STRAN -
DIE VERWANDLUNG + CD - NIVEAU 3 B1 - LESEN UND ÜBEN

naše cena 149 Kč

imgimg21


DOPLŇKOVÁ SKRIPTA Z MAKROEKONOMIE - MAKROEKONOMICKÁ POLITIKA
1998, VELMI DOBRÝ STAV, 38 STRAN MENDLOVA
DOPLŇKOVÁ SKRIPTA Z MAKROEKONOMIE - MAKROEKONOMICKÁ POLITIKA

naše cena 25 Kč

imgimg21


EKONOMICKÝ STYL MYŠLENÍ
1991, 1.VYDÁNÍ, 512 STRAN, PERFEKTNÍ STAV
EKONOMICKÝ STYL MYŠLENÍ

naše cena 449 Kč

imgimg21


ELEKTRICKÉ MĚŘENÍ - NÁVODY K LABORATORNÍM CVIČENÍM
1990, ZACHOVALÁ VUT BRNO - FAKULTA
ELEKTRICKÉ MĚŘENÍ - NÁVODY K LABORATORNÍM CVIČENÍM

naše cena 59 Kč

imgimg21


ENGLISH IN MEDICINE
1998, 2ND EDITION - VELMI DOBRÝ STAV - VERY GOOD
ENGLISH IN MEDICINE

naše cena 299 Kč

imgimg21


ERGONOMIE - CVIČENÍ
2004, VELMI DOBRÝ STAV, 73 STRAN MENDLOVA
ERGONOMIE - CVIČENÍ

naše cena 49 Kč

imgimg21


EXTERNÍ TRANSTORAKÁLNÍ DEFIBRILACE A KARDIOSTIMULACE - TEORIE A PRAXE
2007, 1.VYDÁNÍ, 52 STRAN, PERFEKTNÍ STAV
EXTERNÍ TRANSTORAKÁLNÍ DEFIBRILACE A KARDIOSTIMULACE - TEORIE A PRAXE

naše cena 99 Kč

imgimg21


FINANČNÍ MATEMATIKA PRO KAŽDÉHO
1993, 184 STRAN, PERFEKTNÍ STAV
FINANČNÍ MATEMATIKA PRO KAŽDÉHO

naše cena 99 Kč

imgimg21


FYZIKA III ELEKTŘINA A MAGNETISMUS
1977, 1.VYDÁNÍ, 104 STRAN, ZACHOVALÁ VUT BRNO
FYZIKA III ELEKTŘINA A MAGNETISMUS

naše cena 79 Kč

imgimg21


FYZIKA-OPTIKA
1977, 4.VYDÁNÍ, 96 STRAN, ZACHOVALÁ VUT BRNO -
FYZIKA-OPTIKA

naše cena 79 Kč

imgimg21


FYZIKÁLNÍ PRAKTIKUM I. MECHANIKA A MOLEKULOVÁ FYZIKA
1989, VELMI DOBRÝ STAV, 129 STRAN UNIVERZITA
FYZIKÁLNÍ PRAKTIKUM I. MECHANIKA A MOLEKULOVÁ FYZIKA

naše cena 49 Kč

imgimg21


GLOSSARY TO MARKET LEADER PRE-INTERMEDIATE BUSINESS ENGLISH
2006, ZACHOVALÁ, 170 STRAN VYSOKÁ ŠKOLA
GLOSSARY TO MARKET LEADER PRE-INTERMEDIATE BUSINESS ENGLISH

naše cena 49 Kč

imgimg21


GRAFICKÁ KOMUNIKACE
1986, 1.VYDÁNÍ, 260 STRAN, PERFEKTNÍ STAV
GRAFICKÁ KOMUNIKACE

naše cena 99 Kč

imgimg21


HANDBOOK OF ENGLISH CONVERSATION
1977, 6.VYDÁNÍ, 552 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ
HANDBOOK OF ENGLISH CONVERSATION

naše cena 149 Kč

imgimg21


IKTERUS - DIFERENCIÁLNÍ DIAGNOSTIKA
2003, 1.VYDÁNÍ, 274 STRAN, ISBN 80-247-0506-0,
IKTERUS - DIFERENCIÁLNÍ DIAGNOSTIKA

naše cena 399 Kč

imgimg21


INTEGRÁLNÍ POČET.
1964, ZACHOVALÁ, 132+12 STRAN UNIVERSITA
INTEGRÁLNÍ POČET.

naše cena 59 Kč

imgimg21


KAPESNÍ DÍLENSKÉ TABULKY
1967, 2.VYDÁNÍ, 344 STRAN, 626 OBRÁZKŮ,
KAPESNÍ DÍLENSKÉ TABULKY

naše cena 199 Kč

imgimg21


KAPITOLY ZE ZÁKLADŮ MARKETINGU
1995, 1.VYDÁNÍ, 145 STRAN, PODTRHÁNO, JINAK
KAPITOLY ZE ZÁKLADŮ MARKETINGU

naše cena 69 Kč

imgimg21


KLOTOIDA - VYTYČOVACÍ TABULKY
1979, 3.VYDÁNÍ, 258 STRAN, ZACHOVALÁ VUT BRNO
KLOTOIDA - VYTYČOVACÍ TABULKY

naše cena 99 Kč

imgimg21


KOŽEDĚLNÁ TECHNOLOGIE I
1988, VELMI DOBRÝ STAV VUT BRNO - FAKULTA
KOŽEDĚLNÁ TECHNOLOGIE I

naše cena 69 Kč

imgimg21


KOŽEDĚLNÁ TECHNOLOGIE II
1989, VELMI DOBRÝ STAV VUT BRNO - FAKULTA
KOŽEDĚLNÁ TECHNOLOGIE II

naše cena 69 Kč

imgimg21


KURS FYZIKY I
1953, 1.VYDÁNÍ, 376 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
KURS FYZIKY I

naše cena 99 Kč

imgimg21


KVALIFIKAČNÍ PŘÍRUČKA OPRAVÁŘE A ÚDRŽBÁŘE VE STROJÍRENSTVÍ
1971, 1.VYDÁNÍ, 364 STRAN, PEVNÁ VAZBA S
KVALIFIKAČNÍ PŘÍRUČKA OPRAVÁŘE A ÚDRŽBÁŘE VE STROJÍRENSTVÍ

naše cena 199 Kč

imgimg21


LABORATORNÍ CVIČENÍ Z FYZIKY
1999, DOBRÝ STAV, 64 STRAN VUT BRNO - FAKULTA
LABORATORNÍ CVIČENÍ Z FYZIKY

naše cena 49 Kč

imgimg21


LABORATORNÍ CVIČENÍ Z FYZIKY II
1995, DOBRÝ STAV, 127 STRAN, 73 OBRÁZKŮ ČVUT
LABORATORNÍ CVIČENÍ Z FYZIKY II

naše cena 49 Kč

imgimg21


LÉKAŘSKÝ SLOVNÍK NĚMECKO-ČESKÝ A-K,L-Z
1975, 2.VYDÁNÍ, VELMI DOBRÝ STAV, 668 STRAN
LÉKAŘSKÝ SLOVNÍK NĚMECKO-ČESKÝ A-K,L-Z

naše cena 149 Kč

imgimg21


LOGIKA V  PRÁVNÍM MYŠLENÍ
2001, 232 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
LOGIKA V  PRÁVNÍM MYŠLENÍ

naše cena 199 Kč

imgimg21


MATEMATIKA I-4 LINEÁRNÍ ALGEBRA
1995, DOBRÝ STAV, 76 STRAN VUT BRNO - FAKULTA
MATEMATIKA I-4 LINEÁRNÍ ALGEBRA

naše cena 49 Kč

imgimg21


MATEMATIKA I.
1988, DOBRÝ STAV VUT BRNO - FAKULTA
MATEMATIKA I.

naše cena 69 Kč

imgimg21


MATEMATIKA II-1 URČITÝ INTEGRÁL A JEHO UŽITÍ
1995, DOBRÝ STAV, 82 STRAN VUT BRNO - FAKULTA
MATEMATIKA II-1 URČITÝ INTEGRÁL A JEHO UŽITÍ

naše cena 49 Kč

imgimg21


MATEMATIKA II.ČÁST
1955, DOBRÝ STAV, 60 STRAN ČESKÉ VYSOKÉ
MATEMATIKA II.ČÁST

naše cena 39 Kč

imgimg21


MATEMATIKA PRO REGULACI A AUTOMATISACI
1957, 1.VYDÁNÍ, 208 STRAN, 75 OBRÁZKŮ, 12
MATEMATIKA PRO REGULACI A AUTOMATISACI

naše cena 99 Kč

imgimg21


MATERIÁLY A TECHNOLOGIE PLASTY
1997, DOBRÝ STAV MASARYKOVA UNIVERZITA BRNO -
MATERIÁLY A TECHNOLOGIE PLASTY

naše cena 39 Kč

imgimg21


MATEŘSKÝ JAZYK ČESKÝ S DIDAKTIKOU
1984, DOBRÝ STAV, 254 STRAN UNIVERZITA KARLOVA V
MATEŘSKÝ JAZYK ČESKÝ S DIDAKTIKOU

naše cena 49 Kč

imgimg21


MATEŘSKÝ JAZYK S TEORIÍ VYUČOVÁNÍ STUDIJNÍHO OBORU UČITELSTVÍ I.
1987, DOBRÝ STAV, 232 STRAN UNIVERZITA KARLOVA V
MATEŘSKÝ JAZYK S TEORIÍ VYUČOVÁNÍ STUDIJNÍHO OBORU UČITELSTVÍ I.

naše cena 49 Kč

imgimg21


MECHANIKA HMOTNÉHO BODU
1995, DOBRÝ STAV, 88 STRAN VUT BRNO - FAKULTA
MECHANIKA HMOTNÉHO BODU

naše cena 45 Kč

imgimg21


MECHANIKA TEKUTIN - SBÍRKA PŘÍKLADŮ
1998, DOBRÝ STAV, 104 STRAN, 171 OBRÁZKŮ ČVUT
MECHANIKA TEKUTIN - SBÍRKA PŘÍKLADŮ

naše cena 39 Kč

imgimg21


NÁDOROVÁ DIAGNOSTIKA PRO LÉKAŘE V PRAXI
1995, 1.VYDÁNÍ, 184 STRAN, PERFEKTNÍ STAV
NÁDOROVÁ DIAGNOSTIKA PRO LÉKAŘE V PRAXI

naše cena 199 Kč

imgimg21


NÁSTIN FILOSOFIE PRÁVA - ÚVAHY STRUKTURÁLNÍ
2000, 1.VYDÁNÍ, 128 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
NÁSTIN FILOSOFIE PRÁVA - ÚVAHY STRUKTURÁLNÍ

naše cena 99 Kč

imgimg21


NÁUČNÝ SLOVNÍK ELEKTROTECHNICKÝ 4 - KYBERNETICKÉ SYSTÉMY
1987, 1.VYDANIE, 392 STRÁN, 221 OBRÁZKOV, 13
NÁUČNÝ SLOVNÍK ELEKTROTECHNICKÝ 4 - KYBERNETICKÉ SYSTÉMY

naše cena 199 Kč

imgimg21


NÁUČNÝ SLOVNÍK ELEKTROTECHNICKÝ 8 - VYUŽITIE ELEKTRICKEJ ENERGIE
1990, 1.VYDANIE, 376 STRÁN, 25 OBRÁZKOV, 126
NÁUČNÝ SLOVNÍK ELEKTROTECHNICKÝ 8 - VYUŽITIE ELEKTRICKEJ ENERGIE

naše cena 199 Kč

imgimg21


NAUKA O PODNIKU
1994, 1.VYDÁNÍ, 383 STRAN, PODTRHÁNO, JINAK
NAUKA O PODNIKU

naše cena 99 Kč

imgimg21


NĚMČINA PRO EKONOMY
1980, VELMI DOBRÝ STAV, 267 STRAN VYSOKÁ ŠKOLA
NĚMČINA PRO EKONOMY

naše cena 59 Kč

imgimg21


OBECNÁ DERMATOLOGIE
1955, 780 STRAN, BEZ PŘEBALU, DOBRÝ STAV
OBECNÁ DERMATOLOGIE

naše cena 199 Kč

imgimg21


OBECNÁ PATOLOGIE PRO STOMATOLOGY
1979, DOBRÝ STAV UNIVERZITA PALACKÉHO V
OBECNÁ PATOLOGIE PRO STOMATOLOGY

naše cena 69 Kč

imgimg21


OD LOGICKÝCH OBVODŮ K MIKROPROCESORŮM
1986, 688 STRAN, 545 OBRÁZKŮ, 134TABULEK, 1
OD LOGICKÝCH OBVODŮ K MIKROPROCESORŮM

naše cena 1 991 986 Kč

imgimg21


PATOLOGIE - UČEBNICE PRO SZŠ A BAKALÁŘSKÉ STUDIUM
2001, 1.VYDÁNÍ, 340 STRAN, BROŽOVANÁ,
PATOLOGIE - UČEBNICE PRO SZŠ A BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

naše cena 229 Kč

imgimg21


PEDAGOGICKÁ PRAXE Z PRACOVNÍHO VYUČOVÁNÍ
1988, DOBRÝ STAV UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE -
PEDAGOGICKÁ PRAXE Z PRACOVNÍHO VYUČOVÁNÍ

naše cena 35 Kč

imgimg21


POČET PRAVDĚPODOBNOSTI V PŘÍKLADECH
1994, 4. VYDÁNÍ, VELMI DOBRÝ STAV, 312 STRAN
POČET PRAVDĚPODOBNOSTI V PŘÍKLADECH

naše cena 179 Kč

imgimg21


POLOVODIČOVÉ OBVODY PRO ČÍSLICOVOU TECHNIKU
1973, 1.VYDÁNÍ, 624 STRAN, PŘEBAL MÍRNĚ
POLOVODIČOVÉ OBVODY PRO ČÍSLICOVOU TECHNIKU

naše cena 99 Kč

imgimg21


PRACTICAL ENGLISH USAGE
2001, 2ND EDITION, 6TH IMPRESSION, 654 STRAN -
PRACTICAL ENGLISH USAGE

naše cena 399 Kč

imgimg21


PRAKTICKÝ KURS FRANCOUZSKÉ VÝSLOVNOSTI
1995, 1.VYDÁNÍ, 229 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
PRAKTICKÝ KURS FRANCOUZSKÉ VÝSLOVNOSTI

naše cena 169 Kč

imgimg21


PRAKTIKA Z DIDAKTICKÉ TECHNIKY
1977, ZACHOVALÁ, 398 STRAN UNIVERSITA
PRAKTIKA Z DIDAKTICKÉ TECHNIKY

naše cena 99 Kč

imgimg21


PŘEHLED ANATOMIE ČLOVĚKA
2004, DOTISK 3. VYDÁNÍ, DOBRÝ STAV, 140 STRAN
PŘEHLED ANATOMIE ČLOVĚKA

naše cena 149 Kč

imgimg21


NzAxMTEz