E-shop


ANTIKVARIÁT / STROJNICTVÍ

Řadit podle  
Výrobce  

KAPESNÍ DÍLENSKÉ TABULKY
1967, 2.VYDÁNÍ, 344 STRAN, 626 OBRÁZKŮ,
KAPESNÍ DÍLENSKÉ TABULKY

naše cena 199 Kč

imgimg21


MECHANICKÁ TECHNOLOGIE IV
1960, 4.VYDÁNÍ, 296 STRAN, 260 OBRÁZKŮ,
MECHANICKÁ TECHNOLOGIE IV

naše cena 199 Kč

imgimg21


MECHANIKA I. - STATIKA - KINEMATIKA - DYNAMIKA HMOTNÉHO BODU
1961, 2.VYDÁNÍ, 176 STRAN, 234 OBRÁZKŮ, 9
MECHANIKA I. - STATIKA - KINEMATIKA - DYNAMIKA HMOTNÉHO BODU

naše cena 99 Kč

imgimg21


METODIKA KONSTRUOVÁNÍ PRO SPŠ STROJNICKÉ
1977, 1.VYDÁNÍ, 136 STRAN, 42 OBRÁZKŮ, 28
METODIKA KONSTRUOVÁNÍ PRO SPŠ STROJNICKÉ

naše cena 99 Kč

imgimg21


NAUKA O MATERIÁLU PRO 1.A2.ROČNÍK OU A UŠ HUTNICKÝCH
1979, 2.VYDÁNÍ, 368 STRAN, 288 OBRÁZKŮ, 23
NAUKA O MATERIÁLU PRO 1.A2.ROČNÍK OU A UŠ HUTNICKÝCH

naše cena 199 Kč

imgimg21


RACIONALIZACE VÝROBY PRO 4.ROČNÍK SPŠ
1987, 1.VYDÁNÍ, 128 STRAN, 21 OBRÁZKŮ, 8
RACIONALIZACE VÝROBY PRO 4.ROČNÍK SPŠ

naše cena 69 Kč

imgimg21








STAVBA STROJŮ STROJNÍ SOUČÁSTI
2003, 2.VYDÁNÍ, 158 STRAN, ZACHOVALÁ Učebnice
STAVBA STROJŮ STROJNÍ SOUČÁSTI

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJE PRO 3.ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH
1968, 2.VYDÁNÍ, 288 STRAN, 308 OBRÁZKŮ, 4
STROJE PRO 3.ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJE PRO III.ROČNÍK PŠS
1959, 2.VYDÁNÍ, 420 STRAN, ZACHOVALÁ
STROJE PRO III.ROČNÍK PŠS

naše cena 199 Kč

imgimg21


STROJE PRO IV.ROČNÍK PŠS
1959, 2.VYDÁNÍ, 316 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
STROJE PRO IV.ROČNÍK PŠS

naše cena 199 Kč

imgimg21


STROJE PRO STUDIUM PRACUJÍCÍCH NA PRŮM.ŠKOLÁCH STROJNICKÝCH
1975, 3.VYDÁNÍ, DOBRÝ STAV, 280 STRAN, 281
STROJE PRO STUDIUM PRACUJÍCÍCH NA PRŮM.ŠKOLÁCH STROJNICKÝCH

naše cena 199 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE
1969, 2.VYDÁNÍ, DOBRÝ STAV, 344 STRAN, 413
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE

naše cena 99 Kč

imgimg21








STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE 4
1978, 1.VYDÁNÍ, ZACHOVALÁ, 352 STRAN, 227
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE 4

naše cena 199 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE I
1984, 1.VYDÁNÍ, DOBRÝ STAV, 176 STRAN, 82
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE I

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE I. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY
2006, UPRAVENÝ DOTISK 1.VYDÁNÍ, 128 STRAN, 79
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE I. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY

naše cena 89 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE II PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY
1990, 5.VYDÁNÍ, 164 STRAN, 231 OBRÁZKŮ, 7
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE II PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY

naše cena 89 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE III.
1986, 1.VYDÁNÍ, DOBRÝ STAV, 264 STRAN, 257
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE III.

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE III. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY
1989, 4.VYDÁNÍ, 168 STRAN, 85 OBRÁZKŮ, 28
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE III. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY

naše cena 89 Kč

imgimg21


STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE IV. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY
1989, 3.VYDÁNÍ, 96 STRAN, 117 OBRÁZKŮ, 2
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE IV. PRO STROJÍRENSKÉ UČEBNÍ OBORY

naše cena 49 Kč

imgimg21


STROJNÍ SOUČÁSTI DÍL I.
1957, 2.VYDÁNÍ, 530 STRAN, 872 OBRÁZKŮ, 95
STROJNÍ SOUČÁSTI DÍL I.

naše cena 249 Kč

imgimg21


STROJNICKÉ TABULKY ČÁST 1 PRO SPŠ STROJNICKÉ
1978, 1.VYDÁNÍ, 180 STRAN, PERFEKTNÍ STAV,
STROJNICKÉ TABULKY ČÁST 1 PRO SPŠ STROJNICKÉ

naše cena 149 Kč

imgimg21


STROJNICKÉ TABULKY PRO SPŠ NESTROJNICKÉ
1982, 1.VYDÁNÍ, 384 STRAN, 412 OBRÁZKŮ,
STROJNICKÉ TABULKY PRO SPŠ NESTROJNICKÉ

naše cena 149 Kč

imgimg21


STROJNICTVÍ - ČÁSTI STROJŮ
STROJNICTVÍ - ČÁSTI STROJŮ

naše cena 89 Kč

imgimg21


STROJNICTVÍ IV. STROJNÍ SOUČÁSTI A MECHANISMY
1961, 4.VYDÁNÍ, ZACHOVALÁ, 184 STRAN, 417
STROJNICTVÍ IV. STROJNÍ SOUČÁSTI A MECHANISMY

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJNICTVÍ PRO SOU NESTROJÍRENSKÁ
1996, 4.VYDÁNÍ, 192 STRAN, 242 OBRÁZKŮ, 17
STROJNICTVÍ PRO SOU NESTROJÍRENSKÁ

naše cena 89 Kč

imgimg21


STROJNICTVÍ PRO SOU NESTROJNICKÉ
1989, 3.VYDÁNÍ, 190 STRAN, 242 OBRÁZKŮ, 17
STROJNICTVÍ PRO SOU NESTROJNICKÉ

naše cena 99 Kč

imgimg21


STROJNICTVÍ V - STROJE
1955, 1.VYDÁNÍ, 204 STRAN, 219 OBRÁZKŮ,
STROJNICTVÍ V - STROJE

naše cena 149 Kč

imgimg21


SVAŘOVÁNÍ
1987, 1.VYDÁNÍ, 200 STRAN, 132 OBRÁZKŮ, 42
SVAŘOVÁNÍ

naše cena 149 Kč

imgimg21


TECHNICKÁ MECHANIKA I
1997, 3.VYDÁNÍ, 216 STRAN, VELMI DOBRÝ STAV
TECHNICKÁ MECHANIKA I

naše cena 159 Kč

imgimg21


TECHNICKÁ MECHANIKA I PRO SOU
1989, 1.VYDÁNÍ, 224 STRAN, 184 OBRÁZKŮ, 13
TECHNICKÁ MECHANIKA I PRO SOU

naše cena 99 Kč

imgimg21


TECHNICKÉ KRESLENÍ
ZACHOVALÁ Učebnice technického kreslení
TECHNICKÉ KRESLENÍ

naše cena 139 Kč

imgimg21








TECHNICKÉ KRESLENÍ A ZÁKLADY DESKRIPTIVNÍ GEOMETRIE
1999, 3.VYDÁNÍ, 296 STRAN, BROŽOVANÁ, DESKY
TECHNICKÉ KRESLENÍ A ZÁKLADY DESKRIPTIVNÍ GEOMETRIE

naše cena 149 Kč

imgimg21


TECHNICKÉ KRESLENÍ I PRO 1. A 2. ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH
1978, 2.VYDÁNÍ, 240 STRAN, 445 OBRÁZKŮ, 18
TECHNICKÉ KRESLENÍ I PRO 1. A 2. ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH

naše cena 99 Kč

imgimg21


TECHNICKÉ KRESLENÍ SPŠ NESTROJNICKÉ
1981, 1.VYDÁNÍ, 168 STRAN, 318 OBRÁZKŮ, 17
TECHNICKÉ KRESLENÍ SPŠ NESTROJNICKÉ

naše cena 99 Kč

imgimg21


TECHNIKA A PROGRAMOVÁNÍ NC STROJŮ
1994, 88 STRAN, DOBRÝ STAV
TECHNIKA A PROGRAMOVÁNÍ NC STROJŮ

naše cena 69 Kč

imgimg21


TECHNIKA A PROGRAMOVÁNÍ ROBOTŮ
1994, 80 STRAN, DOBRÝ STAV
TECHNIKA A PROGRAMOVÁNÍ ROBOTŮ

naše cena 69 Kč

imgimg21


TECHNOLOGIE OPRAV
1994, 192 STRAN, BROŽOVANÁ, VELMI DOBRÝ STAV
TECHNOLOGIE OPRAV

naše cena 139 Kč

imgimg21


TECHNOLOGIE PRO 1,2 R NIŽŠÍHO STUPNĚ VEČERNÍHO STUDIA NA SPŠ STROJNICKÝCH
1963, 7.VYDÁNÍ, 364 STRAN, PEVNÁ VAZBA, VELMI
TECHNOLOGIE PRO 1,2 R NIŽŠÍHO STUPNĚ VEČERNÍHO STUDIA NA SPŠ STROJNICKÝCH

naše cena 99 Kč

imgimg21


VÝROBNÍ KONSTRUKCE - PRO 4.ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH
1963, 3.VYDÁNÍ, 320 STRAN, 459OBRÁZKŮ, 32
VÝROBNÍ KONSTRUKCE - PRO 4.ROČNÍK SPŠ STROJNICKÝCH

naše cena 99 Kč

imgimg21


ZÁKLADY AUTOMATICKÉHO ŘÍZENÍ PRO SOU
1987, 2.VYDÁNÍ, 144 STRAN, 143 OBRÁZKŮ, 14
ZÁKLADY AUTOMATICKÉHO ŘÍZENÍ PRO SOU

naše cena 69 Kč

imgimg21


ZÁKLADY METROLÓGIE UHLOV
1982, 1.VYDANIE, 216 STRÁN, 93 OBRÁZKOV, 22
ZÁKLADY METROLÓGIE UHLOV

naše cena 99 Kč

imgimg21

ODMwY2M2